Menu Zamknij

EUROPEJSKI PARLAMENT PRZEDSIĘBIORCÓW 2018 – ZAPROSZENIE

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA
zaprasza na

Europejski Parlament Przedsiębiorstw 2018

który odbędzie się

10 października 2018 r.
Sala plenarna Parlamentu Europejskiego, Bruksela

10 października 2018 roku 751 przedsiębiorców reprezentujących 28 krajów Unii Europejskiej oraz 18 krajów spoza UE weźmie udział w piątej edycji Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw 2018, wydarzenia organizowanego cyklicznie w sali plenarnej Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Ideą Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw jest oddanie głosu europejskim przedsiębiorcom, umożliwiając im – symbolicznie w miejscu obrad PE – debatę nad najważniejszymi problemami dotykającymi przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą w UE oraz głosowanie – na wzór parlamentarnego – nad kluczowymi rezolucjami dla biznesu.
Przedsiębiorcy, w roli europarlamentarzystów, mają niezwykłą możliwość wyrażenia swojej opinii w procesie stanowienia unijnego prawa oraz dyskusji z przedstawicielami Parlamentu Europejskiego i Komisji, a także innymi przedsiębiorcami z krajów UE o problemach, z którymi borykają się na co dzień europejskie firmy.
Organizatorem i pomysłodawcą Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw jest EUROCHAMBRES (Europejskie Stowarzyszenie Izb Przemysłowo – Handlowych z siedzibą w Brukseli), a udział polskiej delegacji przedsiębiorców, która reprezentowana będzie przez 51 firm (tylu ilu polskich europarlamentarzystów), przygotowuje Krajowa Izba Gospodarcza w Warszawie.

Program wydarzenia przewiduje:
•    udział w programie narodowym i spotkaniach z wysokimi przedstawicielami instytucji UE oraz przedstawicielami polskiej dyplomacji w Brukseli,
•    udział w sesji inauguracyjnej oraz sesjach roboczych Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw w charakterze przedsiębiorcy-parlamentarzysty,
•    debatę i głosowanie nad najważniejszymi rezolucjami dla biznesu,
•    możliwość indywidualnych spotkań z 751 przedsiębiorcami reprezentującymi 27 krajów UE oraz 18 krajów spoza UE,
•    uroczysty lunch z uczestnikami Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw oraz przedstawicieli instytucji UE.

W ramach realizacji w/w programu zapewniamy Państwu opiekę organizatora ze strony KIG, pomoc merytoryczną, organizację spotkań z przedstawicielami instytucji w Stałym Przedstawicielstwie RP przy UE, wynajem sali, organizację spotkania roboczego, a także opracowanie i druk materiałów promocyjnych polskiej delegacji Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw.
Z uwagi na koszty związane z organizacją w/w wydarzenia oraz przygotowaniem udziału polskiej delegacji, opłata za uczestnictwo w Europejskim Parlamencie Przedsiębiorstw wynosi 2950 PLN netto +  VAT.
Koszty przelotu, zakwaterowania i pobytu w Brukseli uczestnicy pokrywają we własnym zakresie, KIG natomiast zapewnia rezerwacje grupowe – lotnicze i hotelowe – dla zainteresowanych uczestników EPE 2018.

FORMULARZ REJESTRACYJNY:
•    zapraszamy do pobrania formularza rejestracyjnego tutaj
•    prosimy o wypełnienie formularza na komputerze i odesłania w pliku Word na kontaktowy adres mailowy
•    prosimy o przesłanie skanu podpisanego formularza na kontaktowy adres mailowy

msasiak@kig.pl lub plipiec@kig.pl