Menu Zamknij

II JURAJSKI KONGRES GOSPODARCZY I XVIII EDYCJA KONKURSU „JURAJSKI PRODUKT ROKU” ZAPRASZAMY

 

Szanowni Państwo, już w dniach 26-27 września 2018 roku w godz. 10.00 – 17.00 w częstochowskim Hotelu SCOUT odbędzie się II Jurajski Kongres Gospodarczy współorganizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Częstochowy, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz samorządy terytorialne z powiatów myszkowskiego, kłobuckiego, zawierciańskiego, lublinieckiego i częstochowskiego.

Ideą Kongresu jest współpraca na płaszczyźnie BIZNES-UCZELNIE-SAMORZĄD oraz stworzenie klimatu partnerstwa i szans dla lokalnych firm. Tematyka Kongresu będzie tradycyjnie poświęcona rynkowi pracy w Częstochowie i województwie, odpowiedzialności biznesu i równości szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy.

Szczegółowa agenda wydarzenia będzie w najbliższych dniach dostępna na stronie internetowej Izby. 

W ramach II Jurajskiego Kongresu Gospodarczego w dniu 26 września 2018 roku  odbędzie się uroczysta Gala podsumowująca tegoroczną XVIII Edycję Konkursu „Jurajski Produkt Roku”, której organizatorem jest Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie.

Podczas wydarzenia, wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia tegorocznym laureatom, wyróżnia w nowej kategorii „Młodzi Innowacyjni i Przedsiębiorczy”, która ma na celu promocję młodych, zdolnych ludzi (uczniów/studentów) za ich aktywność i osiągnięcia, przez co pragniemy im umożliwić nawiązanie kontaktów z przedsiębiorcami, zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w realizacji planów zawodowych, jak również wyróżnienia dla instytucji/osób zasłużonych dla rozwoju gospodarczego i promocji regionu

Wspólnie budujmy przyszłość naszej Izby, naszych firm oraz Częstochowy i Subregionu!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU. Wstęp na Kongres wolny.