Menu Zamknij

I POSIEDZENIE ZESPOŁU DS. ORGANIZACJI KONKURSU JURAJSKI PRODUKT ROKU

Szanowni Państwo,

Zarząd RIPH w Częstochowie oraz Rada RIPH w Częstochowie, mają zaszczyt poinformować Państwa, że w dniu 23 lipca 2018 roku odbyło się pierwsze posiedzenie Zespołu ds. organizacji XVIII edycji Konkursu „Jurajski Produkt Roku”.

W trakcie spotkania, zostały wytypowane firmy, które zostaną odznaczone, podczas tegorocznej edycji Konkursu, bądź zostaną zaproszone do udziału w Konkursie w charakterze sponsora. W zamian otrzymają możliwość prezentacji firmy podczas II Jurajskiego Kongresu Gospodarczego i XVIII Gali Konkursu JPR.

Do wytypowanych firm zostały przypisane osoby (Członkowie Zarządu, Rady i Komisji Rewizyjnej RIPH w Częstochowie), które będą kontaktowały się z Zarządami powyższych firm z zaproszeniem do udziału w Konkursie i wsparciem działań organizacyjnych.

Wszystkich Państwa, którzy chcą wesprzeć Zarząd i Radę RIPH w Częstochowie w organizacji tegorocznej edycji Konkursu i uczestniczyć w spotkaniach z wskazanymi firmami zapraszamy do udziału w kolejnym posiedzeniu Zespołu ds. organizacji XVIII edycji Konkursu ”Jurajski Produkt Roku”, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek tj. 30 lipca 2018 r. o godz. 10.00
w siedzibie Biura NOVUM mieszczącego się przy Al. Jana Pawła II 72 lok. 7 w Częstochowie.