Menu Zamknij

III FORUM GOSPODARCZE POLONII ŚWIATA. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU.

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów Biura Informacji Gospodarczej „Pegaz” oraz Prezydenta Miasta Tarnowa serdecznie zapraszamy do udziału w III Forum Gospodarczym Polonii Świata, które odbędzie się 3-4 września 2018 r. w Hotelu Cristal Park przy ulicy Traugutta 5.

Forum dedykowane jest polskim i zagranicznym przedsiębiorcom, organizacjom otoczenia biznesu, klastrom, grupom producenckim, stowarzyszeniom i związkom, integrującym Polonie z Macierzą.

Polonia to najbardziej wiarygodny i skuteczny ambasador Polski na Świecie, wyrozumiały i zrozumiały partner dla polskich przedsiębiorców. Polonia to również promotor, doradca biznesowy i doskonały partner gospodarczy dla polskich firm.

Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie to:

  • strefa przedsiębiorczości, dialogu i debat;

  • sposób na internacjonalizację i integrację;

  • bezpośrednie kontakty polskich i polonijnych przedsiębiorców, instytucji, organizacji urzędów;

  • rozmowy o współpracy i partnerstwie z polonijnymi izbami handlowymi

Uroczysta Gala i wręczenie nagrody „Orzeł Biznesu Polonii Świata” odbędzie się w dniu 3 września 2018 r. w Sali Lustrzanej, przy ul. Wałowej 10 w Tarnowie. Informujemy, że udział w Forum jest bezpłatny, po dokonaniu rejestracji. Rejestracja dostępna pod wskazanym numerem telefonu bądź za pośrednictwem poczty e-mail:

Urząd Miasta Tarnowa, Wydział Rozwoju Gospodarczego

ul. Mickiewicza 6, pok. 116, 33-100 Tarnów

tel. 14 688 28 20, e-mail: wrg@umt.tarnow.pl

Więcej informacji o III Forum Gospodarczym Polonii Świata, znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia: www.polonia4um.com