Menu Zamknij

ROZWIŃ BIZNES Z ESBANKIEM

Szanowni Państwo,
pragniemy podzielić się z Państwem informacją, którą otrzymaliśmy od naszego Członka: ESBANK Bank Spółdzielczy odnośnie ich udziału w video case study europejskiego banku inwestycyjnego.

Europejski Bank Inwestycyjny z siedzibą w Luksemburgu zaprezentował w nim inwestycję jednego z Klientów ESBANKU, wybudowaną z kredytem z gwarancją Biznesmax BGK w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, która znajduje się w ofercie ESBANKU. 

Wybudowana przez Klienta ESBANKU Banku Spółdzielczego, firmę Interjarek, farma fotowoltaiczna w Gołuchowie k. Kalisza stanowi dla członków Unii Europejskiej jeden z trzech filmowych przykładów udanej współpracy lokalnego przedsiębiorcy z bankiem oferującym kredyty z gwarancjami FG POIR Bizesmax BGK (Banku Gospodarstwa Krajowego). Wszystko za sprawą video case study, do stworzenia którego we wrześniu 2022 r. Europejski Bank Inwestycyjny z siedzibą w Luksemburgu zaprosił ESBANK Bank Spółdzielczy jako instytucję kredytującą oraz jego Klienta.   Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www: https://www.esbank.pl/aktualnosci/666/aktualnosci-esbank-i-firma-interjarek-w-video-case-study-europejskiego-banku-inwestycyjnego.