Menu Zamknij

ŚNIADANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI – 3 stycznia 2019 r.

W imieniu Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Śniadanie z przedsiębiorcami”, które odbędzie się tradycyjnie w pierwszy czwartek miesiąca 3 stycznia 2019 roku w Częstochowskim Parku Przemysłowo – Technologicznym, przy ul.Wały Dwernickiego 117/121. Spotkanie rozpocznie się o godz. 8:30 i potrwa ok. 2 godzin.

                                TEMAT SPOTKANIA:

„Pracownicze Plany Kapitałowe”

  • Zasady funkcjonowania PPK w świetle Ustawy z dn. 4.10.2018r.
  • Obowiązki pracodawcy w ramach prowadzenia PPK. Sankcje prawne za brak przystąpienia w terminie.
  • Rola Związków Zawodowych/ Rady Pracowników.
  • Harmonogram wprowadzania PPK w przedsiębiorstwie

PRELEGENT

Pan Maciej Jankowski – Dyrektor ds. komunikacji inwestycyjnej, Departament Klientów Prestiżowych, Skarbiec TFI. Z rynkiem kapitałowym związany od 1993 roku, gdy zaczął pracę w Inwestycyjnym Domu Maklerskim Kredyt Banku. W latach 1996-2003 współzarządzał funduszami dłużnymi Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Kredyt Banku jako dealer obligacji. Od 2004 do 2017 roku jako Zastępca Dyrektora Sprzedaży Detalicznej i Private Banking w grupie KBC odpowiedzialny był za tworzenie portfeli inwestycyjnych dla najzamożniejszych Klientów indywidualnych. Od października 2017 w Skarbiec TFI odpowiada za opiekę nad Klientami, dla których firma ta świadczy usługę Asset Management oraz tworzy rozwiązania inwestycyjne dla Klientów korporacyjnych.

Gościem specjalnym spotkania z przedsiębiorcami będzie Prezydent Miasta Częstochowy – Krzysztof Matyjaszczyk.

REJESTRACJA
Wszystkich Państwa zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o rejestracjęna spotkanie do
2 stycznia 2019 r.  za pomocą formularza na stronie www.arr.czestochowa.pl – zapisy

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem (34) 360 56 88.