Menu Zamknij

SPOTKANIE BIZNESOWE – SPEED BUSINESS 15.03.2023R.

Zapraszamy na długo wyczekiwane przez Państwa Spotkanie Biznesowe pod nazwą „SPEED BUSINESS”.

15 marca o godz. 10:00 po raz kolejny spotkamy się w sali konferencyjnej spółki Polontex przy ul. Rejtana 25 w Częstochowie.

Spotkanie ma na celu promowanie firm, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych przez ich przedstawicieli oraz wspieranie działań dla rozwoju gospodarczego. W trakcie spotkania przedsiębiorcy będą mogli wzajemnie zaprezentować swoje produkty i usługi oraz potrzeby inwestycyjne, m.in. zakupowe, kooperacyjne, itp.

SPEED BUSINESS to najlepszy sposób na rozszerzenie sieci biznesowych relacji i okazja do zdobycia cennych kontaktów do potencjalnych kontrahentów.

Nietypowa formuła wydarzenia została zaczerpnięta z idei „speed dating” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy spotykają się przy stolikach, każdy ma 2 minuty na prezentację swojej firmy. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, uczestnicy przesiadają się do następnych stołów, aby zaprezentować ofertę kolejnym partnerom.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W naszych spotkaniach biorą udział właściciele firm, przedstawiciele zarządów, dyrektorzy i menadżerowie, osoby decyzyjne w firmach, które chcą:

  • nawiązać nowe kontakty biznesowe
  • znaleźć nowych partnerów biznesowych
  • promować swój biznes
  • rozszerzyć możliwości biznesowe
  • zgarnąć wiedzę i kontakty

Osoby zainteresowanie udziałem prosimy o potwierdzenie obecności do 01.03.2022r. oraz przesłanie wypełnionej ankiety (plik poniżej) do biura RIPH w Częstochowie: izba@riph.eu

Dla firm zainteresowanych promocją podczas wydarzenia przedstawiamy poniżej ofertę dla sponsorów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu dotyczącego organizowanych przez nas spotkań.