Menu Zamknij

ZAPROSZNIE DO UDZIAŁU W CHINA HI-TECH FAIR 2021

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Konsulat Generalny RP w Kantonie wraz z Zagranicznym Biurem Handlowym w Szanghaju po raz kolejny będzie reprezentował polski przemysł wysokich technologii na targach China Hi-Tech Fair (CHTF), które odbędą się 
w dniach 17-21 listopada 2021 r. w Shenzhen.

CHTF to jedne z największych targów wysokich technologii w Chinach. W wydarzeniu co roku bierze udział ok. 3 tys. wystawców z ponad 50 krajów, którzy prezentują swoją ofertę na ok. 140 tys. m2 łącznej powierzchni wystawienniczej. Liczba odwiedzających przekracza 450 tys. osób. Na targach CHTF prezentowane są technologie z szeroko pojętej branży ICT, w tym m.in. w takich dziedzinach jak: sztuczna inteligencja (AI), wirtualna rzeczywistość (VR), internet rzeczy (IoT), technologie przetwarzania dużych zbiorów danych (big data), medycyna biologiczna (biological medicine), technologie ICT w usługach finansowych, technologie łańcucha bloków (blockchain). Nie brakuje również rozwiązań w dziedzinie efektywności energetycznej, energetyki odnawialnej, zielonych technologii, smart city, robotyki, przemysłu medycznego, lotniczego i kosmicznego.

W związku z powyższym Konsulat Generalny zaprasza polskie firmy do udziału w targach CHTF. Organizatorzy targów przewidują dwie formuły uczestnictwa: stacjonarną i zdalną (on-line). Oferują bezpłatną możliwość udziału zdalnego, który obejmuje szereg form promocji, w tym możliwość organizacji dla uczestniczących firm spotkań B2B w trybie on-line. W związku z powyższym niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwa mają możliwość bezpośredniego udziału w CHTF, zachęcamy je do rozważenia propozycji udziału, przynajmniej w trybie zdalnym.

W załączeniu dostępny materiał dotyczący zdalnego uczestnictwa w targach.


Na stronie internetowej targów (https://www.chtf.com/english/) można znaleźć więcej informacji o wydarzeniu.

W przypadku dalszych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktowania się
z p. Yan XIE, Selena (dane kontaktowe poniżej).
Podczas pierwszego kontaktu z organizatorem proszę o powołanie się na Konsulat Generalny RP w Kantonie. W kopii wiadomości proszę również o umieszczenie adresu e-mial karol.peczak@msz.gov.pl.

p. Yan XIE, Selena
Senior Manager, Overseas Affairs
International Business Development
China Hi-Tech Fair / Shenzhen Convention & Exhibition Center
Tel: +86 755 8284 8652
Email: selena.xy@foxmail.comselenaxie@chtf.com
Website: www.chtf.comwww.szcec.com
Facebook: http://www.facebook.com/CHTFChina/

Drodzy Państwo warto, aby polscy przedsiębiorcy rozważyli udział w China Hi-Tech Fair, bo może to być bardzo dobra okazja do zaprezentowania oferty firmy na południu Chin, co nabiera szczególnego znaczenia ze względu na miejsce wydarzenia. Delta Rzeki Perłowej (Greater Bay Area), czyli obszar obejmujący m.in. takie miasta jak Hong Kong, Makao, Kanton i właśnie Shenzhen, uznawana jest za chińską Dolinę Krzemową, a Guangdong jest największym partnerem gospodarczym Polski wśród wszystkich prowincji Chin. Wejście na tutejszy bardzo dynamicznie rozwijający się rynek może oznaczać otwarcie ogromnych możliwości rozwoju polskich firm.